Aktuality

Čo máme nové?

Hľadáme sociálneho pracovníka

pridal: Brigita | dátum: 26. apríla 2022 | kategória: Aktuality

Do svojho tímu hľadáme nových kolegov v rámci projektu na pomoc odídencom z Ukrajiny. Pracovnou náplňou sociálneho pracovníka je poradenstvo odídencom, schopnosť podať im pomocnú ruku, pomôcť im zorientovať sa v novej životnej situácii aj rozdielnom geografickom regióne. Bude tiež aktívne vyhľadávať klientov a spolupracovať s partnerskými organizáciami. Očakávame samostatnú osobnosť so schopnosťou vidieť medzery a navrhnúť, ako sa veci dajú zlepšiť, niekoho,  kto zvládne prácu v teréne, aj jej papierovú evidenciu a súvisiace výkazy. V Rožňave je práca na plný úväzok, v Revúcej a v Lučenci na čiastočný úväzok. Slovenský jazyk je podmienkou, ukrajinský výhodou.

Ponuka je vhodná aj pre samotných odídencov. Požadujeme vysokoškolské vzdelanie v odbore a vodičský preukaz skup. B, ideálne oboje s praxou. Nový člen tímu by mal byť samostatný, bezúhonný, flexibilný, komunikatívny a otvorený novým veciam.

Životopis a motivačný list v slovenčine očakávame e-mailom na lucia.cernakova@caritas.sk do 10.05.2022. Radi pozveme na osobné stretnutie všetkých vyhovujúcich kandidátov.