Pomáhajú nám

 • Poďakovanie firme HEL-BER

  Poďakovanie firme HEL-BER

  Diecézna charita Rožňava srdečne ďakuje za podporu rožňavskej firme HEL–BER servis. Vďaka štedrosti majiteľa, pána Rudolfa Szalaia, sme mohli zakúpiť záhradnú techniku a náradie so zaujímavou zľavou. Aj vďaka Vám, HEL-BER servis, sme mohli zrealizovať náš záhradný projekt. Ď A …Čítať viac »
 • Chlieb ako dar

  Chlieb ako dar

  V rožňavskej pekárni, kde pravidelne nakupujeme chlieb pre našich klientov, nás čakalo milé prekvapenie. Istý dobrodinec predplatil pre Diecéznu charitu Rožňava až 400 ks chleba. Čerstvý chlieb si môžeme z pekárne vyzdvihnúť kedykoľvek, podľa našich potrieb. Zo srdca ďakujeme nemenovanému …Čítať viac »
 • Poďakovanie 101-drogerie

  Poďakovanie 101-drogerie

  Charitatívno sociálne centrum Najsvätejšej Trojice v Brezne týmto ďakuje 101- Drogerie za ochotu darovať drogériu a hygienické potreby pre ľudí bez domova, ktorí navštevujú naše centrum.  Poďakovanie patrí v prvom rade majiteľovi 101-Drogerie p. Emilovi Krajčíkovi, p. Evke  Rosovej a p. Janke Potančekovej …Čítať viac »
 • Poďakovanie Maltézskemu rádu

  Poďakovanie Maltézskemu rádu

  Od júla 2017 začala Diecézna charita Rožňava spolupracovať s Maltézkym rádom Kežmarok. Spolupráca je zameraná na účely poskytovania služieb v Nízkoprahových denných centrách diecéznej charity Rožňava pre občanov v krízovej situácii. Pomoc Maltézkeho rádu nás veľmi teší a dúfame, že …Čítať viac »
Potravinová banka Slovenska
TESCO
CARMEUSE
HARMONY, Papierne Slavošovce
Mesto Rožňava
UPSVaR Rožňava, Lučenec, Brezno, Spišská Nová Ves
Implementačná agentúra MPSVaR
Rožňava Plus
Ministerstvo financií SR
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Fond Lienka pomoci
SOCIA
Nadácia Orange
Nadácia SPP
Operácia vianočné dieťa
Sme rodina, ktorá pomáha